Sobra-auto.cz

Oleje

Divinol

Obchodní značka německého výrobce Zeller+Gmelin s více než 140 letou tradicí v produkci provozních kapalin a průmyslové chemie. Vedle centrály v Eislingenu a několika poboček v SRN má své filiálky rovněž v USA, Velké Británii, Itálii, Nizozemsku, Dánsku a Česku (Jihlava).

V motoristickém průmyslu se specializuje převážně na motorové, převodové a další speciální oleje pro osobní, užitkové i nákladní automobily, autobusy, traktory, motocykly a speciální vozidla. Od počátku 20. století dosahuje významných úspěchů v motoristickém sportu a právě poznatky z používání při extrémních provozních podmínkách závodních speciálů ve spojení s využíváním nejmodernějších technologických postupů při výrobě zaručuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu všech olejů a dalších provozních kapalin se značkou DIVINOL.
v sortimentu APM: motorové a převodové oleje, technické kapaliny (např. nemrznoucí směsi), autochemie, autokosmetika

Dnes se vysoce výkonná maziva DIVINOL, odzkoušená předními světovými producenty vozidel. Současný výrobní sortiment společnosti Zeller + Gmelin zahrnuje více než 300 typových řad výrobků DIVINOL pro rozsáhlé oblasti použití - od průmyslu po motorismus. Pro celou oblast automobilismu poskytuje výrobce rozsáhlý a plně aktuální program maziv a vyprofiloval se jako největší specialista na motorové a převodové oleje do všech typů silničních dopravních prostředků.

Název

Popis

Foto

Motorový olej Divinol
15W 40 TURBO
Standartní celoroční motorový olej pro moderní motory, včetně přeplňovaných. Optimální aditivace zaručuje vysokou výkonnovou rezervu mazání ve všech podmínkách nasazení. Olej je určen pro 
prodloužené intervaly výměny oleje.
Motorový olej Divinol 15W 40 TURBO

 

Champion

Volf Oil Corporation

Je mezinárodní olejářská společnost, specialista na výrobu maziv s 
vysokou kvalitou. Společnost byla založena v roce 1955 a za dobu 
své  existence získala mnoho zkušeností. Společnost nedoodává 
pouze mazivo, ale nabízí svým zákazníkům úplnou nabídku služeb, 
která zahrnuje technické poradenství, technologický vývoj ve 
vlastní laboratoři, zakázkovou výrobu, plnění, balení, logistickou podporu 
a nepostradatelné prodejní a marketingové nástroje.

Trh s oleji a mazivy prošel v posledním desetiletí zásadními strukturálními změnami, které byly způsobeny třemi činiteli. Moderní automobily totiž kladou mnohem větší důraz na úsporu paliva, odolnost a nízké emise. Tyto zvýšené nároky vyžadují také nový přístup k mazivům.

Název

Popis                     

Foto

Motorový olej Champion
15W40 SL/CF

Vysoce kvalitní minerální olej s prokazatelnou výkonností. Byl vytvořen ve snaze vylepšit a překonat požadavky ACEA A3/B4-08. Je vhodný pro většinu 4-taktních benzínových a naftových automobilů stejně jako pro většinu lehkých užitkových vozidel.

Otevírací doba

Po - Pá 8.00 - 18.00
Sobota : dle domluvy

Facebook

https://www.facebook.com/pages/SOBRA-Prost%C4%9Bjov/1412527172328466?fref=ts